Učivo v době karantény - Mateřská škola

Zadáno dne 7.12.2020:

🦋Posílám další úkoly pro předškoláky a to už budou poslední 😊
🦋Děkuji rodičům, co mi posílají výrobky dětí a napadlo mě, pokud jste v karanténě něco s dětmi doma tvořili cokoliv ať už vánočního nebo ne, budu ráda za fotky výrobků, ráda bych udělala dětem koláž 😊

000-CERTIK-BERTIK.pdf

Zdobení-stromečku.pdf

Co-do-řady-nepatří.pdf

Co-bude-v-řadě-pokračovat.pdf

Zdobení-perníčků.pdf

Zadáno dne 4.12.2020:

🦋🦋 Vážení rodiče, zasílám další úkoly pro naše předškoláčky, tentokrát dáme trochu Vánoční téma.
Úkoly prosím zaslat v PONDĚLÍ zpět 🔴
K úkolům:

1. Barborku prosím aby děti vystřihly podle čar a nalepily na barevný nebo obyčejný papír, můžete i dětem přečíst význam viz příloha 😊
  2. Vánoční pexeso, ať si děti vybarví a vystřihnou (zase trénujeme oblíbené stříhání 🙈😃)
  3. Trochu netradiční úkol, napadl nám venku sníh tak prosím, aby děti postavily sněhuláka a Vás prosím o fotku (jen sněhuláka) - klidně můžete přidat fotku do komentářů (fantazií se meze nekladou 😀)
  4. Zvonek a baňky - klasika grafomotorika

Obrázky se zvětší po rozkliknutí
Foto Foto Foto Foto Foto

Zadáno dne 1.12.2020:

🦋🦋 Vážení rodiče, posílám další část úkolů pro předoškoláky. Prosím nechte děti pracovat samostatně 🙏 (pouze pomáhejte slovně).
V příloze najdete i pomůcky pro cvičení tvarů a barev, zkuste s dětmi zopakovat 🔺️🟩🟡
🦋 Prosím znovu všechny o zpětné zaslaní do tohoto PÁTKU.🔴

Zadáno dne 27.11.2020:

Vážení rodiče předškoláků, i my bychom měli dodržet distanční výuku s předškolními dětmi, proto volím metodu Facebooku, kde budu zasílat materiály a úkoly pro děti.
Zde dole na odkaze jsou uloženy dva soubory s pohádkou, prosím přečtěte dětem a zkuste aby sami převyprávěly pohádku, budeme s ní ve školce pracovat. Dále v odkaze najdete pracovní listy na grafomotoriku, matematické představy a poznávání.
Hotové pracovní listy prosím zašlete příští týden v úterý, stačí vyfotit mobilem a prosím do zprávy na Facebooku.
Moc děkuji za spolupráci a doufám, že brzy tahle nelehká situace skončí.
p. učitelka Sára

O Smolíčkovi 1.pdf